در حال بارگذاری ...

جشن دانش آموختگی
دانشجویان ورودی1392 واحد شهید رجایی تربت حیدریه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان واحد شهید رجایی تربت حیدریه، جشن دانش آموختگی دانشجویان سال ورودی 1392، روز پنج شنبه مورخ 22/04/1396 در محل تالار فرهنگیان شهرستان تربت حیدریه با حضور جناب آقای دکتر مجتبوی، مدیریت محترم امور پردیس های استان خراسان رضوی و مسئولین دانشگاه و دانشجو معمان سال 1392 برگزار گردید.
پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط دانشجو معلم آقای عبدالمجید زوار و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی، جناب آقای دکتر بابایی ضمن عرض خیرمقدم به مسئولین گرامی و میهمانان ارجمند، در باب اهمیت جشن فارغ التحصیلی به ایراد سخن پرداختند و آرزوی توفیق برای همه دانش آموختگان از خدای منان خواستار شدند.
در ادامه مراسم، جناب آقای دکتر مجتبوی در جایگاه حاضر شدند و ضمن آرزوی سعادت و آینده ای روشن برای دانش آموختگان ورودی 92 به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت و جایگاه دانشگاه فرهنگیان و نقش به سزای دانشجو معلمان در تربیت و پرورش نیروی انسانی متعهد و متخصص اشاره نمودند و از دانشجویان ورودی 92 و مسئولین واحد شهید رجایی ضمن تقدیر و تشکر خواستار تشکیل کانون فارغ التحصیلان شدند.
می توان به دیگر برنامه های این جشن از قبیل: برگزاری مسابقه، نواختن موسیقی سنتی و محلی، پخش نماهنگ فعالیت های دانشگاه و اهدای لوح تقدیر و تندیس اشاره کرد.
شایان ذکر است دانشجو معلمان پس از دریافت لوح و تندیس جشن، عکس یادبود دسته جمعی با جناب آقای دکتر مجتبوی و سایر مسئولین دانشگاه گرفتند.
در انتهای برنامه ها، دانشجو معلمان به همراه خانواده هایشان پس از گرفتن عکس یادبود، با پذیرایی و صرف ناهار مراسم را پایان رساندند.
 


نظرات کاربران